Піскоструминне очищення поверхонь
Піскоструминна обробка (піскоструминне очищення) – загальноприйняте визначення струминного методу очищення будь-яких поверхонь від різноманітних забруднень. Цей метод відноситься до холодного виду обробки поверхні без використання хімічних реагентів.
При застосуванні даної технології для очищення різних забруднень і матеріалів індивідуально підбирають абразив – пісок (за фракцією та формою).
При струминній обробці частинки прискорюються з абразивоструйного апарату за допомогою енергії стисненого повітря, що подається з промислового компресора, який працює від мережі 380 В або на дизельному паливі.
Піскоструминне очищення дозволяє видалити:
- Іржу;
- Сажу і кіптяву після пожежі;
- Масляні плями, старі лакофарбові покриття;
- Залишки цементу, бетонного розчину;
- Грибкові утворення;
- Висоли (білі соляні відкладення на поверхні цегли, які пошкоджують його зовнішній вигляд)
Очищення поверхонь парогенератором високого тиску
За допомогою потужного промислового парогенератора можна легко та швидко очистити будь-які поверхні. Він працює з використанням звичайної води, тому не забруднює довкілля. Не вимагає жодних хімікатів для очищення – тільки суха пара, яка подається під високим тиском. Парогенератор незамінний для промислового очищення, а його широка сфера застосування дозволяє використовувати його в найрізноманітніших галузях.
«Насичена» пара є високоефективним методом очищення та дезінфекції. У процесі впливу на поверхню пара розриває хімічні зв’язки між поверхнею та брудом, виключаючи необхідність застосування засобів хімічного очищення та дезінфекції.
Пара утворюється в парогенераторі. Вода в парогенераторі нагрівається від 110º С до 180º С, трансформується в пару, яка подається з вихідним тиском 21-173 бар, створюючи ефект одночасно високої температури та високого тиску.
Очищення поверхонь по технології “Сода- бластинг”
У процесі чищення використовується спеціальний апарат – бластер та сода. За основу взято технологію піскоструминного очищення, тільки замість піску застосовується сода. Зокрема, в процесі очищення з бластера під тиском стисненого повітря подається сода (іноді з додаванням води). Очищення відбувається завдяки мікровибухам, що виникають внаслідок використання соди.
- поверхні, що обробляються, не отримують сильних пошкоджень;
- легка та проста утилізація матеріалу;
- екологічно безпечна розробка;
- сертифікована для роботи у харчовій промисловості;
Наша компанія готова вас запевнити у неперевершених можливостях усіх цих методів промислового очищення та пропонуємо Вам переконатися в цьому особисто!