Дезінфекція та профілактика від вірусів

  • Дезінфекція приміщень будь-яких типів
  • Екологічно безпечні технології
  • Сертифіковане обладнання

від 3 грн за 1 м²

Замовити послугу

Сьогодні за умов карантину актуальною стає послуга дезінфекції як приміщень всіх типів, а й транспортних засобів.


Роблячи звичайне прибирання та дезінфікуючи поверхні підручними засобами, Ви не можете бути впевненими в їх ефективності, оскільки далеко не всі мікроорганізми і віруси загинуть.

Маючи дані від National Ozone Association, тепер ми з упевненістю можемо сказати, що озон вбиває COVID-19. Тому для повної дезінфекції приміщення будь-якого типу пропонуємо скористатися послугою озонування. Через кілька годин роботи промислових генераторів озону Ви знову зможете перебувати в абсолютно безпечному приміщенні.

Крім озонування дезінфекції приміщення можна провести також з використанням технології Холодний Туман. Обробка буде здійснюватися за допомогою генератора та професійних засобів дезінфікування. Сама процедура безпечна і ефективна, тому що завдяки хмарі (повітря зі зваженими в ньому частинками дезінфектора) процес дезінфекції відбувається не тільки на поверхнях, але і в найбільш важкодоступних місцях.

Наше обладнання сертифіковане та проходить повне технічне обслуговування.

Замовте послугу дезінфекції та зробіть безпечним перебування у Вашому будинку або офісі прямо зараз. Подбайте про себе та Ваших близьких.

Залиште Ваш номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

Задати питання

Задайте питання, що Вас цікавить, або просто залиште номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

    Замовлення послуги

    Залишіть Ваш номер телефону,
    наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин!