Запах тютюну, прокуренності

 • Безкоштовний виїзд спеціаліста
 • Генеральне прибирання приміщення
 • Хімчистка м'яких меблів та килимів
 • 100% видалення запаху тютюнового диму

від 20 грн за 1 м²

Замовити послугу

Куріння згубно впливає як на людину, що курить, так і на приміщення, в якому він курить.


Запах тютюну заслужено вважається одним із найбільш різких, неприємних і важко виведених. Сигаретний дим містить смоли та хімічні сполуки, які в’їдаються не тільки в килими та м’які меблі, але й у тверді покриття. Крім неприємних відчуттів, запах тютюну провокує виникнення захворювань органів дихання у курця, а також у людей, що його оточують.

В даному випадку позбавитися запаху рядовими підручними засобами (освіжувач повітря, арома-лампа) і провітрюванням не вдасться. Єдине грамотне рішення – скористатися послугами профільних служб.

Бувають різні ситуації, коли необхідно позбутися від присутності запаху тютюну в приміщенні. Наприклад, придбання квартири на вторинному ринку, отримана у спадок квартира або якщо орендована кімната належала затятому курцеві. Зробити ремонт — надто кардинальний і недешевий захід. Надайте рішення нам неприємної проблеми.

Наші роботи Ви можете переглянути  тут.

Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід. Ми не тільки очищаємо повітря, але й назавжди усуваємо тютюновий запах, що в’ївся. При цьому не доведеться виносити речі та рухати меблі. У приміщення можна повертатися одразу після проведення дезодорації.

З нами зручно та вигідно!


 • Вартість послуг по кожному приміщенню прораховується індивідуально (залежно від інтенсивності запаху, проблематики та площі приміщення).
 • Ми працюємо за принципом стовідсоткового співвідношення ціни та якості, тому гарантуємо результативність проведених маніпуляцій, а також тривалість їхньої ефективності.
 • Вся продукція та обладнання, які використовуються в процесі очищення повітря, – сертифіковані!

Залиште Ваш номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

Задати питання

Задайте питання, що Вас цікавить, або просто залиште номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

  Замовлення послуги

  Залишіть Ваш номер телефону,
  наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин!