Технологія «Сухий туман»

У цій унікальній технології з усунення запахів та ароматизації гармонійно працюють фізичні процеси та природні властивості.

Як це працює?

За допомогою апарату (загальна назва подібного роду обладнання – фоггери) дезодораційно-ароматизуюча фірмова рідина перетворюється на «сухий туман» (аналог природного диму – настільки ж дрібний, але приємно пахне) і наповнює їм весь об’єм салону автомобіля або приміщення.

Запорукою високої ефективності та головним принципом успішної роботи обладнання є здатність генерованих дрібних частинок сухого туману (0,25 – 50 мкм) до глибокого структурного проникнення в поверхні (від матеріалу поверхні залежить ступінь проникнення в її структуру).

 

 

Після проникнення в структуру поверхні відбувається безпосередньо нейтралізація джерела неприємного запаху у вигляді мікрочастинок, що несуть не собі неприємний запах, що в’їлися в поверхню або витають у повітрі. Також паралельно оброблюваному приміщенню або автомобілю надається один із пропонованих приємних ароматів, тобто відбувається якісна структурна ароматизація всього обсягу. При цьому не залишається жодних небажаних слідів у вигляді патьоків, розлучень і плям.

Залиште Ваш номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

Задати питання

Задайте питання, що Вас цікавить, або просто залиште номер телефону,
ми зателефонуємо протягом 15 хвилин!

    Замовлення послуги

    Залишіть Ваш номер телефону,
    наш менеджер зателефонує Вам протягом 15 хвилин!